Декор сходів

“Драбинки” виробник сходів на замовлення виготовить для вас сходи з дерева, металу, будь-якої складності. Обшивка деревом стін і сходів.

Кожен власник житла хоче змонтувати незвичайну сходи. Як її прикрасити і зробити в авторському стилі, підкаже наша стаття.

Оформлення сходів на замовлення

Кування художня на сходах

Бажаючи по-справжньому перетворити сходи з дерева, додавши їй привабливості і візуальної легкості, замовте ковку. Пластичний метал дозволить створити будь-яку форму, сформує елітну виразність, додасть творчу «родзинку». Ручна робота цінується дорого. Сходи з металу

Різьбове прикраса сходів

Майстри-краснодеревци завжди цінувалися за дивовижну фантазію і точність виконання. Їм під силу вирізати морду хижака, зробити біжить іноходця, відобразити природні фрагменти з дерева, прикрасивши стовпи опорних перил. Чимало праці вкладається в балясини, які потрібно виготовляти одну до одної. Правильно оброблене дерево перетворюється в скульптурний шедевр.

Сходи з гнутих деревиною

Тільки справжні профі знають секрет, як підготувати деревину, щоб вона гнулася. Мова йде не про щаблях, а про перилах і бічних огорожах. (Сходи з дерева під замовлення в Києві)

Така фігурна конструкція розповість про незвичайний смак своїх власників, їх прагненні до індивідуальності. Відсутність металу робить модель цілком безпечною для цікавої дітвори і людей у віці. (Різьблені сходи з дерева)

Канати сходів

Хочете відмовитися від всіх типів поручнів, зробивши сходи практично невагомою? Розгляньте канати. Вони можуть бути монохромними і кольоровими. Незвичайна захисна схема підходить для об`єктів без дітей, людей з порушенням функцій рухового апарату. Ще одна важлива умова – точне виготовлення ступенів і професійний монтаж, тому що всі деталі виставляються на огляд.

Рейки з деревини

Вертикальні дерев’яні елементи можуть бути встановлені тільки за межі сходи або утворювати напівпрозорий, світлопроникний екран. Лаконічний вид припаде до смаку любителям мінімалізму і простих рішень. Рейкові торці конструкції здивують любителів кантрі і еко-стилю.

Перила для сходів зі скла

Скляними роблять як огорожі, так і поручні. Прозоре рішення має підвищену ударну міцність, тому можна не побоюватися, що діти розіб’ють захисний елемент.

Скло розширює обсяги приміщення, створюючи відчуття відкритого простору, йому не загрожує потемніння, поява грибка і температурна усушка.

Додавання підсвічування для сходів

Точкове (лінійне) освітлення робить сходи у вечірній час безпечної і затишною. Неонові лампи створюють м’який потік, світлодіодні є більш яскравими і економними. Галогенові більше підходять для металевих конструкцій, так як мають властивість нагріватися. Запропоновані рішення: фіксація на стіни на зразок бра, розміщення в подступенку, створення поздовжніх стрічок.

стовп для сходів з різьбленням на замовлення Киев
Килимові настили для сходів

Якщо ви хочете довше зберегти красу дерев’яних ступенів, вибирайте килимові покриття, що розміщуються на щаблях. Вони полегшать прибирання, зроблять сходи тепліше. У разі вибору пухнастого ворсу здійснювати переміщення можна навіть босоніж.