Лестницы под заказ Чернигов

Наша компанія майже 20 років займається виготовленням сходів всіх видів і форм. Звертаючись до нас, ви отримуєте конструкції, спроектовані і зроблені професіоналами. Результат роботи наших фахівців – витончена, ергономічна і безпечна сходи з великим експлуатаційним ресурсом. Ми даємо на кожен виріб гарантію до трьох років.

Виготовлення дерев’яних сходів на замовлення в Чернігові

Наші переваги:

якість матеріалів – при виготовленні конструкцій ми використовуємо сертифіковану сировину від перевірених постачальників, працюємо з металлокаркасов з порошковим забарвленням, надійною фурнітурою, натуральним деревом камеральної сушки, відповідним стандартам по вологості, Косослой;
власне виробництво, на якому застосовуються прогресивні технології виготовлення конструкцій і регулярно оновлюється техніка;
гнучкість в відношенні до ціни: у нас клієнтоорієнтований підхід – покупець може замовити модель з відповідною під бюджет деревини, ми допоможемо вибрати відповідну по вкладеннях модель;
контроль якості: при виконанні замовлення ми вимірюємо вологість дерев’яних частин, проводимо тести однорідності розпилу, перевіряємо склейку, зварні шви і так далі.
У нас можна замовити базову економічну модель або ексклюзивну сходи з візерунками по металу або дереву, тонуванням, лакованими деталями або іншим декором.

Процес виготовлення і монтажу конструкцій
Спочатку конструктори і проектувальники компанії роблять макет, складають проект з урахуванням передбачуваного навантаження на конструкцію, характеристик приміщення і інших параметрів. Ми складаємо кошториси, з огляду на ступінь складності моделі, і надаємо їх на затвердження замовнику. Після узгоджень документація передається в виробничий відділ, де майстри за 7-45 діб зроблять деталі.

Замовити виготовлення сходів в Чернігові

Після виготовлення ми доставимо елементи замовнику і, якщо мова йде про об’єкти в межах МО, зберемо і змонтуємо їх. Ціна установки, монтажу огорожі, фарбування ступенів розраховується окремо від основного кошторису.

Наші фахівці:

безкоштовно зроблять замір сходів;
привезуть конструкції на місце і розвантажать – в будні після 19-00 або у вихідні; професійно змонтують виріб за 1-2 дня.
Щоб отримати детальну інформацію про послуги компанії або залишити заявку, зателефонуйте нам або напишіть в онлайн-чат.