Меблі з єпоксідной смоли на замовлення

Бажаючи поповнити свій інтер’єр модною, дизайнерської новинкою, зверніть увагу на стіл з дерев’яного слябів, декорований епоксидною смолою. Кожен виріб вважається індивідуальним, так як має на увазі ексклюзивність виготовлення. Текстура продукції не повторюється.

Меблі з єпоксідной смоли на замовлення

Наша компанія готова зробити подібний стіл-слябів і надати допомогу, якщо в подальшому знадобиться реставрація. Розглянемо особливості виготовлення.

Виготовлення столів “Річка”

Cлябів

Вибираємо деревину з поздовжнього спилювання з добре проглядається структурою. Товщина – від 5 см, без склеювання. Найбільш привабливими будуть зрізи, виконані на ділянках стволового розгалуження. Сировинні заготовки зберігаємо в приміщеннях з достатнім повітрообміном, стабільними термовологісної параметрами.

дерево для слеба с эпоксидной смолой

Клієнт вибирає породу деревини, розміри і конфігурацію майбутнього столу. Подальша підготовка пов’язана з ретельною очисткою деревини, підсушуванням, шліфуванням і обробкою деревини від появи жучків.

древисина для стола река

Епоксидна смола для виготовлення меблів

Якісний продукт не буває дешевим, при цьому витрачається його багато. На один стіл може бути витрачено кілька десятків літрів текучого складу.

як роблять стіл річка

Смола виконує 3 завдання: оберігає деревне елемент від старіння і псування, акцентує увагу на слябів, служить відмінним оформлювальних доповненням.

Заливка виконується таким чином, щоб не допустити появи пухирців, нерівностей і тріщин. Такий підхід надасть столу художню привабливість.

заливка епоксидною смолою столу

Тільки правильно вибрані матеріали і досвідченість майстрів гарантують створення якісного замовлення.

основа для столу річка

Стіл «Річка»: тандем деревини і епоксидної смоли

Наша компанія займається виготовленням лінійки товарів з рослинної сировини. Часто звертаються клієнти, щоб замовити дерев’яні меблі для житлового приміщення і офісу. Ми виробляємо дерев’яні сходи і ступені на замовлення, які привозимо, а потім монтуємо покупцям Києва та області.

стол река для кухни на заказ

Стіл «Річка» – це незвичайний формат виготовлення, що включає в себе потік прозорої (пофарбованої в бажаний відтінок) смоли. Вона нагадує природне джерело, що знаходиться між двох дерев’яних «берегів». Додавши в композицію гальку, мушлі, трав’яні сухоцвіти, ви отримуєте імітацію справжньої річки. Для виготовлення повноцінного вироби встановлюємо опори-ніжки з деревини, металу. Подивіться, наскільки ефектно виглядає така продукція.

меблі сепоксідной смолою під замовлення в Києві

Бажано поставити фото

За рахунок незвичайного виду виріб гармонує практично з кожним стилем інтер’єрного виконання.

Стіл «Річка» виготовляється з великого слябів для просторої кухні або їдальні. Але він може бути виконаний і в більш мініатюрному варіанті. Наприклад, журнальний аналог, який встановлюється в вітальні. За ним приємно влаштувати чаювання з друзями, зайнятися улюбленою справою. Залежно від наявності вільного місця продукція виготовляється прямокутної або круглої форми.

замовити недорого сходинки для сходів

Бережіть ваш стіл

Епоксидна смола відрізняється підвищеною адгезією, проте не можна сказати, що вона унікальна в інших характеристиках. На стіл не можна ставити гаряче, піддавати його оцарапиванію або ударам.

Столи «Річка» замовляють для приватного і комерційного використання.

замовити недорого сходинки для сходів Киев