Питання про дерев’яних сходах

  • Чим пояснюється той факт, що виробники роблять різну вартість своєї продукції?

У фінальну ціну входять 3 параметра: деталі і загальна конструкція, фарбування, виконана робота. На монтажні роботи припадає близько 1/3 оплати за складові. У фарбування включені операції по шпаклівка, шліфування, розкриття морилкою, лаком. Решта фінансовий обсяг припадає на деталі. Якщо кваліфіковану фарбування замінити на ручну (пензлем) плюс вибрати більш дешеві елементи (взяти вужчі ступені, обійтися без фрезеровочного верстата), то ціна може знизитися майже до 100%. Але при цьому архітектурно-художня цінність виробу різко впаде. Тому заздалегідь узгодьте свій проект у відповідність з вартістю або можливістю оплатити філігранну роботу.

цвет дерева для лестниц

Яка деревина більше підходить для сходів?

Сходи витримує динамічні навантаження різної інтенсивності. У «змаганнях» виграє бук, однак хорошими аналогами будуть клен, дуб, модрина і ясен.

Як довго віготовляється сходи замовлення?

Сходи довжиною 5м при висоті між поверхами 3м проводиться приблизно 1 місяць. При терміновому замовленні час скорочується наполовину.

как долгно делается деревянная лестница на заказ
  • Скільки потрібно заплатити за приїзд зморщок?

По Києву – 100 грн, по Україні – залежить від відстані і визначається сумою, витраченою на паливо в один кінець і повернення назад.

  • Коли потрібно виготовити три різні сходи, чи буде знижка за обсяг?

Вони будуть, але невеликі, так як ми працюємо на постійне завантаження виробництва, тому спочатку ставимо гарні для покупців ціни.

  • Що краще вибрати: дерево або метал?

Обидва види матеріалу можуть прослужити до півстоліття. А іноді деревина здувається від термічного перепаду, і лак псується на ній через 10 років. Довговічність допомагає зберегти рекомендований догляд.

  • Хочеться зібрати сходи самому. Це можливо?

Звісно. Якщо є зрозумілі креслення, надсилайте їх на електронну адресу: ВКАЗАТИ E-MAIL. Ми зробимо конструкцію і передамо для монтажу.

  • Який порядок оформлення співпраці та встановлення сходів?

Ми маємо всі необхідні документи, що дозволяють в законному порядку займатися виготовленням сходів. Після дзвінка потенційного клієнта до нього відправляється заміряє. Проект виконується на очах у замовника, складається креслення, прораховується вартість.

чертеж лестницы на заказ

Замовив підписує 2 договору: на виробництво і на монтаж. За першим документом оплачується сума повністю. Деталі привозять до місця установки, де двоє наших співробітників здійснять зборку. Тривалість роботи – від 0,5 до 1,5 тижнів. Після приймання роботи клієнт оплачує решту суми згідно з другим договором. Співпраця завершується підписанням акту про виконані роботи.

  • Чи звертаються до вас за додатковими роботами, пов’язаними з установкою драбини?

Так, але це супутні послуги: балясини, балюстради, облицювання низу і верху сходів, додаткові підсилюють несучу здатність пристосування.

  • Окрема фарбування деревини робиться для вашого підприємства?

Так, але тільки тільки только лише только в межах нашої країни.

Да, но только в пределах нашей страны.

  • У чому відмінність модульних сходів від звичайних?

Модульні системи дозволяють з точних кресленнях збирати сходи самому. У порівнянні з металом, витрати на них менше, а також спостерігається виграш в зовнішньому вигляді і вимагається часу для збірки. Працюємо по партнерській гілці з дилерами, які із задоволенням продають виготовляється нами продукцію.

  • Які сходи ви пропонуєте покупця?

Прямі та гвинтові, металеві та з дерева. Можемо облицювати готовий металокаркас.

Сподіваємося, що надали повну інформацію про свою діяльність і тих виробах, які готові запропонувати замовникам. Інформація про сходи, про сходи, яку сходи вибрати.


Інформація про сходи, про сходи, яку сходи вибрати